کاربرد لوله پلی اتیلن در انتقال فاضلابی

کاربرد لوله پلی اتیلن در انتقال فاضلاب جمع آوری آب های سطحی و یا فاضلاب های صنعتی است.

سیستم‌ های فاضلاب برای جمع آوری آب‌ های سطحی و یا فاضلاب‌ های صنعتی در مجتمع‌ های بزرگ صنعتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چون نفوذ سیالات به عمق خاک می‌تواند ضربه جبران ناپذیری به پایه‌ ها و تاسسیات زیر زمینی را وارد نماید.
خوردگی، زنگ زدگی و آلودگی خاک از مهمترین دلائل جمع‌آوری آب و فاضلاب‌ های صنعتی است. لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن سلسله آب حیات کرمان با خواص ضد خوردگی و مقاومت در برابر انواع مواد شیمیائی راه‌ حل مناسبی برای جمع‌ آوری و انتقال سیالات فاضلابی است.

لوله پلی اتیلن فاضلابی

لوله های پلی اتیلن در تمامی مدل‌ها, گریدها و انواع مختلفشان جهت انتقال فاضلاب میتوانند بکار برده شوند. لوله دوجداره کاروگیت مشخصا جهت انتقال فاضلاب طراحی در سایزها و اندازه‌ های متنوعی تولید میشوند. لوله تک جداره پلی اتیلن نیز برای انتقال فاضلاب مناسب است ولی جهت انجام اینکار مقرون بصرفه نیست و توجیح اقتصادی ندارد و تنها در مواقعی که فاضلاب با فشار و بوسیله پمپ, به درون لوله پمپ میشود باید بکار برده شود.
لوله های فاضلابی پلی اتیلن به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی بالایی که دارند به انتخاب اول پیمانکاران و مجریان سیستم‌های فاضلاب, بدل شده است و جایگزین تمامی لوله‌های قدیمی شده است.

لوله کاروگیت فاضلابی

لوله کاروگیت سلسله آب حیات کرمان به عنوان نسل جدید لوله‌های دوجداره کاروگیت یکی از مناسبترین و بهترین روشهای انتقال فاضلاب است. این لوله ها با طراحی خاص در بدنه و همچنین با قرار دادن یک نوار در قسمت کوپلر این لوله ها و همچنین استفاده از واشرهای منحصر به فرد آب بندی معضل دوپهنی و نشت فاضلاب به محیط زیست را از بین برده است و در استفاده از لوله کاروگیت فاضلابی سلسله آب حیات کرمان, این مشکل برای همیشه از بین میرود.
لوله کاروگیت فاضلابی همان لوله کاروگیت است اما آیا لوله‌هایی که در پروژه‌های گذشته اجرا شده است توانسته است از نشت و هدر رفت فاضلاب جلوگیری کند؟ پس از مدتی از اتمام پروژه این لوله‌ ها از محل اتصال دچار دوپهنی شدند و نشت فاضلاب وجود دارد و این مشکل و معضل با استفاده از نشل جدید لوله کاروگیت سلسله آب حیات کرمان برطرف میگردد و به این دلیل ما این لوله‌ها را لوله کاروگیت فاضلابی مینامیم, چون مشخصا برای عمر بالا و انتقال ایمن فاضلاب طراحی و تولید شده است.