تاریخچه سلسله آب حیات

شرکت سلسله آب حیات کرمان (سهامی عام) یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله اتصالات پلی اتیلن کشور عضو گروه تولیدی گاز لوله و وابسته به شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی می باشد که به طور رسمی در خرداد ماه سال 1382 به بهره برداری رسیده است.

این شرکت با بهره گیری از 6 خط تولید آماده تولید انواع لوله های پلی اتیلن تکجداره (آبرسانی، آبیاری قطره ای و گازرسانی) ودوجداره (فاضلاب کاروگیت )می باشد .

ماشین آلات شرکت سلسله آب حیات کرمان ساخت کارخانجات Battenfeld ,Drossbach کشور آلمان که این خطوط دارای سیستم هوشمند گراوی متریک جهت اندازه گیری وزن واحد لوله وسیستم های اولتراسونیک می باشند.

شرکت سلسله آب حیات کرمان سالانه با ظرفیت اسمی 21000 تن لوله واتصالات پلی اتیلن با مواد اولیه PE100 ،PE80، داخلی وخارجی با گارانتی 5ساله بیمه ایران جهت مصارف آبرسانی، گازرسانی ، شبکه های فاضلابی وآبیاری تحت فشار در حال فعالیت وتولید می باشد. برخورداری از جغرافیای مناسب محل کارخانه امکان حمل سریع و مناسب را جهت مشتریان فراهم می آورد.

سلسله آب حیات در یک نگاه

شرکت سلسله آب حیات  کرمان بیش از 20 سال پیش به عرصه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن وارد شد و سلسله آب حیات  کرمان از همان ابتدا به تولید محصولات با کیفیت با بالاترین سطح استانداردها پرداخت . سلسله آب حیات  کرمان همگام با صنعت تولید لوله پلی اتیلن و اتصالات اقدام به وارد نمودن مدرنترین و ماشین آلات تولید کرده است و در هر دوره خاص به بروز نمودن ماشین آلات خود پرداخته است.
سلسله آب حیات  کرمان با توجه به نیازهای زیر ساخت پروژه‌های عمرانی و صنایع در حال پیشرفت به توسعه محصولات خود پرداخت و به تدریج سبد محصولات خود را تکمیل نموده است و با وارد نمودن تکنولوژی و مهندسی آلمانی به تولید  لوله واتصالات پلی اتیلن  ودیگر محصولات مرتبط با بهترین کیفیت ممکن پرداخته است و در حال حاضر سلسله آب حیات  کرمان جزو معدود کارخانه‌جات و تولید کنندگانی است که کلیه محصولات پروژه‌های آبرسانی , شبکه فاضلاب  وگازرسانی را تامین مینماید.

سلسله آب حیات  کرمان با تولید محصولاتی با کیفیت و بی مثال در منطقه به عنوان الگویی ممتاز و مثال زدنی برای دیگر واحد‌های تولیدی می‌باشد. شرکت سلسله آب حیات  کرمان نماد خودباوری , مدیریت جهادی کیفیت محور و مصداق بارز اقتصاد مقاوتی و ایجاد اشتغال و کارآفرینی در صنعت و چرخه تولید کشور است.
موفقیت امروز سلسله آب حیات  کرمان, در پرتو لطف خدا , راستگویی و صداقت , عدم تقلب در سیستم، محقق شده است و بواسطه‌ی شایستگی‌های ممتازی همچون خلاقیت، ابتکار ، شجاعت مدیران و منابع انسانی پویا بدست آمده است. مدیران مجموعه سلسله آب حیات  کرمان با خلاقیت ,ابتکار و شجاعت در پیاده‌سازی تکنولوژی‌های جدید آن را در شرکت نهادینه نموده و این مهم را به عنوان یک اصل با ارزش باور دارند. مدیران شرکت سلسله آب حیات  کرمان معتقد هستند برای داشتن کشوری آباد و سربلند هر فرد باید در جایگاه خود حداکثر کوشش خود را صرف نماید .
شرکت سلسله آب حیات  کرمان فروش لوله پلی اتیلن را پایانی بر ارتباط با مشتری خود ندانسته و خدمات پس از فروش را با هدف حفظ حقوق مصرف کنندگان در الویت دستور کار خود قرار داده است..
کیفیت, خط قرمز سلسله آب حیات  کرمان می‌باشد. این جمله یک حرف ساده و یک شعار نیست و سلسله آب حیات  کرمان در عمل آنرا به اثبات رسانده است. وکیفیت یکی از ارکان بی چون و چرای سلسله آب حیات  کرمان می‌باشد.
تفکر راهبردی مدیریت , مواد اولیه , خطوط تولید , نیروی انسانی, کنترل کیفیت و آزمایشگاه و خدمات پس از فروش , همگی در مسیری مشخص و هماهنگ با تفکر کیفیت محور , باید حرکت کنند تا کیفیت به بالاترین شکل ممکن به مشتری ارائه شود.

اعضا هیات مدیره

 

حامد شیوایی

عضو موظف هیات مدیره

 

کامران کلانتری
مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره

 

 

 

علی غلامی
عضو غیرموظف هیات مدیره

 

 

میثم حیدر اولاد
عضو غیرموظف هیات مدیره

 

 

 

صبا زمانی محمدآبادی
عضو غیرموظف هیات مدیره

 

بیانیه مدیریت

شرکت سلسله آب حیات کرمان به عنوان یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های لوله و اتصالات پلی اتیلن در دهه 80 با هدف ایجاد بسترهای لازم جهت ارتقای کمی و کیفی صنعت پلی اتیلن و تولید محصولاتی با کیفیت بالا و در سطح ملی پا به عرصه بازار گذاشته و در طی چند سال  تبدیل به برترین شرکت در زمینه تولید لوله, اتصالات پلی اتیلن در کشور شده است شرکت سلسله آب حیات کرمان نامی که سالهاست می شناسید و به آن اعتماد دارید::..

سیاست‌ های کلان  شرکت سلسله آب حیات کرمان در ابعاد مختلف به شرح زیر است :

تکنولوژی برتر :

شرکت سلسله آب حیات کرمان همواره معتقد به اصل بهره‌گیری و استفاده از تکنولوژی‌‌های نوین و به روز دنیا بوده که در این راستا اقدام به ورود جدیدترین ماشین آلات تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن از کشور آلمان نموده است. مدیران مجموعه  شرکت سلسله آب حیات کرمان  با خلاقیت ,ابتکار و شجاعت در پیاده‌سازی تکنولوژی‌های جدید آن را در شرکت نهادینه نموده و این مهم را به عنوان یک اصل با ارزش باور دارند.

منابع انسانی پویا :

شرکت سلسله آب حیات کرمان بهره‌مندی از کارآمدترین نیروهای متخصص را در خانواده خود به عنوان هدف اول دانسته و از آن جایی که معتقد است موفقیت حال و آینده شرکت را منابع پرارزش انسانی رقم می‌زند، اقدام به جذب نیروهای دانش آموخته و پویا در مجموعه نموده تا بتواند همواره محصولات خود را مطابق با عملکرد بزرگان صنعت پلی اتیلن جهان به بازار عرضه نماید.
یکی از وجوه تمایز همکاران در شرکت  سلسله آب حیات کرمان روحیه کار تیمی و تیم محوری در تمام گروه‌های‌ کاری است.تک ‌تک کارکنان  شرکت سلسله آب حیات کرمان معتقدند که تحقق اهداف کلان شرکت در گرو کار تیمی و سازمانی است.

کیفیت مداری :

در پایان، مراتب قدردانی و تشکر خود را از تک تک کارکنان متعهد و زحمت‌کش شرکت اعلام می‌دارم و معتقد هستم موفقیت امروز حاصل تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر این نیروهای همدل و زحمتکش در مجموعه سلسله آب حیات کرمان بوده است.

با آرزوی موفقیت برای تمامی این عزیزان در عرصه صنعت کشور.