Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; blacklist has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/selselehab.com/httpdocs/cp/class/blacklist.class.php on line 2

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; account has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/selselehab.com/httpdocs/cp/class/account.class.php on line 3

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Report has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/selselehab.com/httpdocs/cp/class/report.class.php on line 4
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب
 0     سبد خرید
FA | EN

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور 363 شرکت داخلی و خارجی از جمله شرکت سلسله آب حیات کرمان در نمایشگاه بین المللی‌ تهران برگزار شد. 

این نمایشگاه در 9 سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر 30 هزار مترمربع با 12 هزار متر فضای سرپوشیده داخلی و 1740 متر فضای سرپوشیده خارجی بر پا شده است. که فضای استفاده شده برای این شرکت 30 متر بوده که با وجود فضای کم توانسته بازدید کنندگان بسیاری از جمله مدیران شرکت های آب و فاضلاب را مورد پذیرایی قرار دهد.

این نمایشگاه با حضور سرپرست وزارت نیرو، معاونان و مدیران ارشد صنعت آب و فاضلاب کشور و مدیران وزارت صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از میهمانان و سفرای کشورهای خارجی افتتاح شد. 

در این نمایشگاه شرکت سلسله آب حیات کرمان توانست تولیدات خود را در قالب لوله و اتصالات پلیمری به نمایش بگذارد.

رئیس مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق وزارت نیرو گفت: برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی همچون نمایشگاه صنعت آب، ابزاری موثر برای تبادل فناوری و ارتقای سطح کیفی محصولات داخلی محسوب می‌شود.

 برگزاری این نمایشگاه بین المللی برای شرکت سلسله آب حیات کرمان، بستری برای تسهیل شکل گیری مشارکت‌های تجاری است و فرصتی فراهم می‌کند تا تفاهم نامه‌های داخلی شکل گرفته و مشارکت برای این شرکت با شرکت‌های داخلی و خارجی میسر شود و در نهایت به تولیدات مشترک و صادرات آن به سایر کشورها بیانجامد.

تجربه ثابت کرد که ارتباط چهره به چهره و گفتار متقابل تاثیری بیشتری دارد، چه برای ارتقاء شرکت و چه برای وصول مطالبات این شرکت، لذا مدیریت عامل ( جناب آقای مهندس کلانتری ) و مدیریت بازرگانی ( سرکار خانم ابراهیمی ) نقش مهمی در نشست و گفتگو با مدیران و سرپرستان شرکت های آب و فاضلاب در زمینه قرارداد و همچنین همکاری با این شرکت داشته اند و همچنین بتوانند بخشی از مشکلات مطالبات را با ارتباط رودرو حل نمایند.

تماس با ما CONTACT US